Dla firm

oferta kursu języka norweskiego dla firm

Oferta kursu języka norweskiego dla firm

Działalność Animus Learning School opiera się głównie na prowadzeniu kursów w zakresie języka norweskiego dla obcokrajowców pracujących w Norwegii. Szkoła znajduje się we wschodniej części Oslo na Økern. Klientami szkoły są zarówno osoby prywatne jak i firmy inwestujące w rozwój umiejętności językowych swoich pracowników.

Nasz zakres usług opiera się o:

Prowadzenie kursów na różnych poziomach zaawansowania - od A1 do B2.

Kurs języka norweskiego dla przedsiębiorców i/lub pracowników.

Kursy języka norweskiego w siedzibie szkoły lub w ustalonym miejscu.

Tłumaczenia ustne przez telefon lub w ustalonym miejscu.

Tłumaczenia przysięgłe w sądzie, u lekarza, z przedsiębiorcami lub klientami.

Tłumaczenia dokumentów związanych ze skattetaten, NAV-em, barnevernet, altinn oraz wewnętrznych rutyn firmy lub tym podobne dokumenty.

Szkoła organizuje kursy dla norweskich firm zarządzanych przez Norwegów oraz obcokrajowców prowadzących własną działalność. Wszyscy wykładowcy w Animus cechują się płynną znajomością języka norweskiego, angielskiego oraz polskiego i ze względu na ten ostatni, znaczny odsetek naszych kursantów stanowią osoby pochodzenia polskiego oraz osoby pochodzące z krajów wschodnioeuropejskich.

Cieszymy się dużym zadowoleniem wśród Polaków mieszkających w Oslo i okolicach, z których większość kontynuuje naukę u nas na wszystkich poziomach zaawansowania. Możemy także pochwalić się faktem, iż 80{a9f6ac10d5ac6a5d804d70f7ecca632b73535b23e810eb6fb2f60c05c4d85738} naszych klientów zdobytych jest z polecenia. Zapraszamy do owocnej współpracy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt przez stronę internetową firmy, kontakt telefoniczny, mailowy lub o zapoznanie się z nami poprzez nasz fanpage na Facebooku.

Agnieszka Kulas

Animus Learning School

Otrzymaj ofertę